החלפת גוף חימום בדוד ויש לכם מים חמים תוך חצי שעה!

מרגע שאתם מדליקים את הדוד ועד לרגע שיש לכם מים חמים למקלחת אמורה לעבור חצי שעה ולא יותר, אם זה לא המצב אצלכם אתם צריכים להחליף גוף חימום.

צרו קשר כבר עכשיו לתיאום החלפת גוף חימום בדוד והתחילו ליהנות ממים חמים בזמן קצר מאד ובנוסף התחילו לחסוך בתשלום חשבון החשמל החודשי.

מאי שירותי חשמל מתמחה בביצוע החלפת מאיץ (פלאנג') בדוד שמש או חשמל, עבודה מקצועית ויסודית הכוללת החלפת כל חלקי החשמל הקשורים לחימום מהיר של המים בדוד.

החלפת גוף חימום בדוד
גוף חימום עם מלא אבן שיצא מהדוד

הדוד דלוק כבר שעות – למה אין מים חמים?

בתוך הדוד קיימת מערכת חשמל המורכבת מגוף חימום, שרוול פלסטיק שגורם לחימום מהיר של המים ותרמוסטט שתפקידו לווסת את טמפרטורת המים החמים.

עם הזמן מתכסה גוף החימום באבנית, ככל שגוף החימום מתכסה יותר באבנית כך אנו מחכים יותר זמן להתחממות המים, האבנית היא סוג של מחסום בין גוף החימום למים הנמצאים בחלל הדוד.

המצב הזה בכלל לא רצוי ודורש החלפת גוף חימום בדוד באופן כמעט מיידי, המצב הזה גורם לשני מצבים לא רצויים, המתנה ארוכה למים חמים ותשלום גבוה לחברת החשמל.

מדליקים את הדוד וקופץ החשמל (יש קצר) – למה זה קורה?

לאחר זמן רב ללא ניקוי הדוד, גוף החימום מתחיל להתכסות באבנית, זה גורם לגוף החימום להתאמץ בצורה רבה מה שגורם לו בסופו של דבר להישרף.

שאני כותב זמן רב ללא ניקוי אני מתכוון לבין 3 ל- 5 שנים בהן הדוד שלכם לא עבר ניקוי או טיפול כלשהו שגרם למים לצאת החוצה מהדוד.

ברגע שאתם מדליקים את הדוד וקופץ הפקק הראשי בלוח (ממסר הפחת) אין מנוס מהזמנת בעל מקצוע לביצוע החלפת מאיץ בדוד.

החלפת גוף חימום בדוד
תחתית של דוד רקוב לחלוטין

החלפת גוף חימום בדוד בלבד!

אנשים רבים שואלים אותי למה בעצם צריך להחליף את כל הפלאנג' ולמה לא להסתפק בעצם רק בהחלפה של גוף החימום.

כמו ששמתם לב כתבתי כאן המון על האבנית שנוצרת בתוך הדוד, ברגע שמחליפים רק את גוף החימום הרבה מהאותה אבנית נשאר בחלל הדוד.

ברגע שמחליפים את כל המערכת המים יוצאים בזרם חזק מהדוד ועל הדרך גם כל האבנית והלכלוך יוצאים החוצה ביחד איתם.

במידה ואתם כבר מבצעים טיפול בדוד רצוי בהחלט לעשות טיפול מקיף ולהחליף הכל ועל הדרך להתפטר מכל הלכלוך שיש לכם בדוד.

מי מבצע החלפת גוף חימום?

המחשבה הראשונה שעולה לנו בראש תמיד היא שאנשי דוודים אחראים לכל התקלות הקיימות בדוד החשמל אך שימו לב: כאן המקרה שונה!

מכיוון שהחלפה של גוף חימום מחייבת התעסקות עם חשמל, אך ורק חשמלאי מוסמך רשאי לבצע את העבודה ולא אף אדם אחר כגון: אינסטלטור אלא אם הוא מחזיק ברישיון חשמל בתוקף!

יש לא מעט חובבנים ואני יודע שלפעמים אתם מקבלים מחירים נמוכים מהרגיל לעבודות אבל תזכרו שהזול בסופו של דבר עולה ביוקר וחבל!

החלפת גוף חימום בדוד על ידי מקצוען בלבד!