חשמלאי ברחובות מומלץ עם חיוך!

ברוכים הבאים למאי שירותי חשמל – חשמלאי ברחובות שמבצע את כל עבודות ותיקוני החשמל ללקוחות פרטיים, עסקיים ובעצם לכל אחד שמחפש חשמלאי.

אני עוסק בתחום החשמל קרוב ל- 20 שנים מאושרות ומבצע את כל העבודות והתיקונים במקצועיות וללא שום פשרות – אגב אם אתם גרים בשכונת שרונה אז אנחנו ממש שכנים 🙂

השירות שתקבלו ממני יהיה מהיר ואיכותי, המחירים שתקבלו ממני יהיו מחירים הוגנים מאד בכל תיקון או עבודת חשמל וכמובן תקבלו אחריות בכל עבודה.

אהה שכחתי – בנוסף תקבלו ממני יעוץ טלפוני בכל הנוגע לעבודות ותיקוני חשמל ואתם יודעים מה, תקבלו אותו בכייף עם חיוך!

חשמלאי ברחובות

תבדקו שהחשמלאי באמת מוסמך!

בואו נתחיל מזה שלא כל חשמלאי ברחובות מחזיק ברישיון מוסמך וחבל מאד שכך, יותר נכון לומר שחבל שלקוחות לא בודקים  אם מדובר באדם מקצועי בעל רישיון.

הבדיקה פשוטה מאד והיא כוללת שאלה אחת פשוטה בשיחת הטלפון – האם אתה בעל רישיון בפועל לעסוק בביצוע עבודות חשמל?

אתם יכולים לבדוק גם כאן (תלחצו)

כמובן שמומלץ מאד גם לבדוק זאת בפועל ולבקש מאותו בעל מקצוע להציג בפניכם את הרישיון בשביל שתהיו רגועים שאכן הוא סיפר לכם את האמת.

מה שעוד מומלץ וחובה לעשות זה במידה וחלילה גיליתם שהגיע אליכם לבית חאפר בלי רישיון זה פשוט להוציא אותו מהבית בלי לעשות כלום!

והנה מתחילים התירוצים… הרישיון לא עליי כרגע…

בעל מקצוע המזדהה כחשמלאי ברחובות בעל רישיון מוסמך חייב להחזיק את הרישיון בכיס צמוד לתעודת הזהות שלו, במידה ונתקלתם בתירוצים בשבילכם המסקנה חד משמעית – זה חאפר!

חשוב שתדעו שאדם שעובד בתחום החשמל ללא רישיון פשוט עובר על החוק, במידה ואדם כזה נתפס הוא עומד למשפט ועלול לקבל עונש מאסר ובינינו – מגיע לו!

אל תסתבכו יותר מידי, צרו קשר כבר עכשיו והזמינו חשמלאי מוסמך בעל רישיון בתוקף, חשמלאי המבצע עבודות שנים רבות תוך הקפדה על כל תקני חברת החשמל המחמירים.

אצלי תיהנו משירות מהיר ואדיב, מחירים הוגנים מאד ואחריות מלאה בכל עבודה שאני אבצע אצלכם בבית או בעסק.